CHI INFRA SUMMERT Treavel Set - cestovné balenie Zobraziť väčšie

CHI INFRA SUMMERT Treavel Set - cestovné balenie

Nové

CHI INFRA SUMMERT Treavel Set - cestovné balenie

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 23 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 23 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 0,23 €.


23,90 €

Detaily

CHI INFRA SUMMERT Treavel Set - cestovné balenie

Šampón (59ml), ochranná termálna maska (59ml),
CHI 44 Iron Guard (59ml) a hodvábne sérum (15ml) v jednom balení.
Systém starostlivosti v profesionálnej kozmetike Farouk vychádza z unikátnych technológií, ktoré týmto systémom posúvajú konkurenčnú hranicu vo vlasovej kozmetike.
CHI je prvým ošetrujúcim produktom na vlasy svojho druhu, ktorý využíva spojenie CHI 44 Ceramic a katiónovej hydratácie.
Čo to znamená?
Predovšetkým to, že systém CHI funguje aj ná báze fyzikálnej, nie len chemickej. Tento systém využíva pozitívne molekuly hodvábu a proteínov, ktoré na viažu vo vlase - v celej jeho štruktúre ( kutikule aj v kortexe), čím dosahuje vo vlase dlhodobo vyrovnaný balans +/-, čoho najlepšou vizitkou sú krásne, pevné a lesklé vlasy. Na tomto systéme nie je však katiónová hydratácia to jediné priekopnícke. Aj technológia Far Infra Red spolu s 44 Ceramic zabezpečujú hĺbkové ukotvenie výživných látok vo vlase. Preto tí, ktorí už majú skúsenosti s používanií ošetrenia zosystému CHI majú pocit, akoby mali viac vlasov a rýchlejšie im rástli - je to preto, lebo vlasy získali dlhodobo prirodzene vyváženú kondíciu kľúčových zložiek: vody, aminokyselín, a proteínov.

Príslušenstvo