Cop CLIP IN na predĺženie - rovné

Nové

Cop na predĺženie je vyrobený zo 100% ľudských vlasov najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Cop z Európskych 100% ľudských vlasov je určený na predĺženie a zahustenie Vašeho  copu (na predĺženie hustejšieho copu je určený cop s vyššou hustotou s pridaním hustoty cca 30g až 40g).  Je dodávaný v rôznych farebných odtieňoch, dĺžkach a hustoty.

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 164 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 164 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 1,64 €.


69,90 €

Detaily

V priebehu 1 minúty môžete získať  krásny dlhý a hustý cop. Cop príčesok je vyrobený zo 100% EURÓPSKYCH prírodných ľudských vlasov v Remy spracovaní. Tieto vlasy sa vyznačujú jemnosťou a vysokým leskom. Cop je štandardne dodávaný v 50cm dĺžke a vo voliteľnej hustote.

Je možné vyrobiť cop aj v rôznych dĺžkach a hustoty podľa Vašeho výberu. Takto vyrobený cop na zakázku nie je možné vrátiť!!!!

 Cop je možné farbiť (zasvetľovanie sa neodporúča), strihať, natáčať, kulmovať, vyrovnávať žehličkou na vlasy.

Upevnenie copu je veľmi jednoduché. V priebehu 1 minúty si cop upevníte pomocou jedného klipu (sponky ) o gumičku (ktorou máte stiahnuté svoje vlasy), alebo k pár Vašim vlasom. Nakoniec cop stiahnete stužkou.

Odporúčame venovať pozornosť sekcií video a ako sa starať o cop.

Dĺžka vlasov sa pohybuje +/-1 až 2cm a váha sa pohybuje +/-5g

Všetky naše cop príčesky sú vyrábané ručne, majte preto na zreteli, že každý je jedinečná a uvedené rozmery sú orientačné v medziach uvádzanej tolerancie.

Príslušenstvo