Keratín U - tip 50-55 cm

Nové

Keratínové pramene U-tip - 100% ľudské RUSKÉ vlasy upravené farbením do jednotlivých pramienkov, ukončené keratínom v tvare U. Keratínové pramene sú určené na trvalé predĺženie, alebo zahustenie vlasov. Na predĺženie vlasov štandardnej hustoty odporúčame zakúpiť 100ks prameňov. 1ks, balenie obsahuje 25ks prameňov = 25g.

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 39 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 39 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 0,39 €.


39,90 €

Detaily

Keratínové pramene U-tip - 100% ľudské RUSKÉ vlasy upravené do jednotlivých pramienkov.

Pramene pôsobením tepla  sa upevňujú na Vaše vlasy keratínovým spojom a to tak, že sa zoberie tenký pramienok Vaších vlasov a naň sa kúsok od korienku priloží pramienok vlasov s keratínovým ukončením tipu U. Potom sa špecialnymi elektrickými kliešťami na to určenými roztaví keratín a vlásky sa spoja s Vašimi. Táto metóda je jednou z najpoužívanejších metód predlžovania vlasov. Na predĺženie vlasov štandardnej hustoty odporúčame si zakúpiť 100ks prameňov. Pre riedke vlasy postačuje množstvo 75ks a pre husté vlasy odporúčame cca 150ks.  Spoje je potrebné posúvať ku korienkom vlasov po 3-4 mesiacov (v závislosti od rýchlosti rastu vlasov).

 Aplikáciu odporúčame ponechať na vyškoleného odborníka!

 Životnosť vlasov je až 2 roky (podľa starostlivosti). Vlasy sú v ponuke v základných 5 farbách, bez problémov ich môžete prefarbiť šetrnými farbami (zosvetlovanie sa neodporúča) pre 100% zhodu z farbou vašich vlasov. Alebo vašu farbu vlasov môžete prispôsobíte farbe nadpojených vlasov. Ruské svetlé blond vlasy si vyžadujú zvýšenú starostlivosť. Ak si zakúpite blond vlasy, ktoré sú odpigmentované, je potrebné, aby ste im venovali zvýšenú starostlivosť. To znamená, že tieto vlasy musíme hydratovať a vyživovať. V prípade ak sa tak nestane, vlasy sa začnú vysušovať. Je to rovnako, ako s vašimi odfarbenými vlasmi, ktoré sú tak isto suchšie. Je potrebné zakúpiť si hydratačný šampón + hydratačný kondicionér a min. 2 x v mesiaci aplikujeme hydratačnú masku. Venujte zvýšenú starostlivosť predĺženým vlasom.

 

Jedno balenie obsahuje 25ks prameňov = 25g..

Váha sa pohybuje +/-3g

Príslušenstvo