Microring I - tip 70-75 cm

Nové

Microring I-tip - 100% ľudské RUSKÉ vlasy upravené farbením do jednotlivých pramienkov, ukončené keratínom v tvare I.

Microringové pramene sú určené na trvalé predĺženie, alebo zahustenie vlasov. Na predĺženie vlasov štandardnej hustoty odporúčame zakúpiť 100ks prameňov. 1ks –balenie obsahuje 25ks prameňov = 25g.

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 49 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 49 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 0,49 €.


49,90 €

Detaily

Microringové pramene I-tip - 100% ľudské RUSKÉ vlasy upravené do jednotlivých pramienkov.

 Pramene sa aplikujú prostredníctvom microkrúžkov (bez silikónu, alebo so silikónom vo vnútri krúžku) za studena. Upevňujú sa na Vaše vlasy tkzv microringovým spojom a to tak, že cez microkrúžok sa prevlečie tenký pramienok Vašich vlasov, microkrúžok sa posunie ku korienku Vašich vlasov a vloží sa do krúžku pramienok vlasov ukončený zakeratínovaným koncom tipu I. Nakoniec sa microkrúžok stlačí špeciálnymi kliešťami na to určenými. Táto metóda je tiež jednou z veľmi obľúbených metód predlžovania vlasov za studena, podobne ako keratínová metóda.  Na predĺženie vlasov štandardnej hustoty odporúčame si zakúpiť 100ks prameňov. Pre riedke vlasy postačuje množstvo 75ks a pre husté vlasy odporúčame cca 150ks.  Spoje je potrebné posúvať ku korienkom vlasov po 3-4 mesiacov (v závislosti od rýchlosti rastu vlasov).

K tomuto produktu odporúčame zakúpiť voliteľné príslušenstvo microkrúzky na microringovú metódu, alebo trubičky na eurolockovú metódu z našej ponuky.

Aplikáciu odporúčame ponechať na vyškoleného odborníka!

 

Životnosť vlasov je až 2 roky (podľa starostlivosti). Vlasy sú v ponuke v základných 5 farbách, bez problémov ich môžete prefarbiť šetrnými farbami (zosvetlovanie sa neodporúča) pre 100% zhodu z farbou vašich vlasov. Alebo vašu farbu vlasov môžete prispôsobiť farbe nadpojených vlasov. Ruské svetlé blond vlasy si vyžadujú zvýšenú starostlivosť. Ak si zakúpite blond vlasy, ktoré sú od pigmentované, je potrebné, aby ste im venovali zvýšenú starostlivosť. To znamená, že tieto vlasy musíme hydratovať a vyživovať. V prípade ak sa tak nestane, vlasy sa začnú vysušovať. Je to rovnako, ako s vašimi odfarbenými vlasmi, ktoré sú tak isto suchšie. Je potrebné zakúpiť si hydratačný šampón + hydratačný kondicionér a min. 2 x v mesiaci aplikujeme hydratačnú masku. Venujte zvýšenú starostlivosť predĺženým vlasom.

 

Jedno balenie obsahuje 25ks prameňov = 25g..

Váha sa pohybuje +/-3g

Príslušenstvo