PÁS CLIP IN na predĺženie 60 cm (100g) - rovné

Nové

PÁS CLIP IN zo 100% ľudských vlasov najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Sada je vyrobená z Európskych 100% ľudských vlasov, určená na predĺženie alebo zahustenie Vaších štandardne hustých vlasov (na predĺženie hustejších vlasov je určený pás s vyššou hustotou s pridaním hustoty cca 50g až 60g). Vyrobený je z jedného pásu. Je dodávaný v rôznych farebných odtieňoch.

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 149 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 149 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 1,49 €.


79,90 €

Detaily

PÁS CLIP IN - EURÓPSKE 100% ľudské vlasy najvyššej kvality v REMY spracovaní.

PÁS CLIP IN na predĺženie je určený na predĺženie a zahustenie vlasov, je vyrobený z ľudských vlasov, preto ich môžete žehliť, fénovať, kulmovať, farbiť. Obsahuje štyri ľahko upínacie klipy (sponky), ktoré sú napevno pripevnené. Aplikáciu zvládne každá žena doma a nezaberie to viac ako 1 minútu. Ako už z názvu vyplýva jedná sa o jeden pás. Aplikuje sa na hlavu pomocou 4 ks klipov (sponiek) pripnutím o Vaše vlasy tak, aby nikto nespoznal, že nasadené vlásky nie sú vaše. Pripevnené vlasy spoľahlivo držia , sú veľmi ľahké a dobre sa s nimi manipuluje. Klipy (sponky) majú pásik proti zošmyknutiu. Vlasy sú veľmi jemné a pôsobia prirodzene a vďaka svojej jedinečnej štruktúre sa nezamotávajú a nezauzlujú. Ich životnosť závisí od ich starostlivosti. Predlžovanie vlasov Clip In patrí medzi najžiadanejší, najšetrnejší, najbezpečnejší, najlacnejší, najrýchlejší spôsob, ako predĺžiť a zahustiť vlasy. Výhodou Clip-in sady je, že ju nemusíte nosiť vo vlasoch stále, ale len keď potrebujete.

Odporúčame venovať pozornosť sekcií videoukážka (aplikácia CLIP IN príčesky) a ako sa starať o CLIP IN príčesky.

Dĺžka vlasov sa pohybuje +/-1 až 2cm a váha sa pohybuje +/-5g.

Set obsahuje 1ks:

1x cca 26-28 cm široký pás (obsahuje 4 klipy)

Všetky naše Clip In sady sú vyrábané ručne, majte preto na zreteli, že každá sada je jedinečná a uvedené rozmery sú orientačné v medziach uvádzanej tolerancie.

Príslušenstvo