CLIP IN sada na zahustenie- dĺžka 70cm (65g) - rovné

Nové

CLIP IN sada zo 100% ľudských vlasov najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Sada je vyrobená z Európskych 100% ľudských vlasov, určená na zahustenie vlasov. (na predĺženie vaších vlasov sú vhodné sady určené na predĺženie). Táto sada CLIP IN Vaše vlasy veľmi jednoducho, rýchlo a bezpečne zahustí.

Viac detailov

NA OBJEDNÁVKU . Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

Zakúpením tohto produktu získate až 79 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude celkom 79 body , ktorý môže byť premenený na zľavový 0,79 €.


79,90 €

Detaily

CLIP IN EURÓPSKE 100% ľudské vlasy najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Táto sada Clip In na zahustenie je určená na zahustenie Vaších vlasov.

Sada Clip In je vyrábaná z ľudských vlasov, preto ich môžete žehliť, fénovať, kulmovať, farbiť.

Všetky vlasové pásy obsahujú malé ľahko upínacie klipy (sponky), ktoré sú napevno pripevnené. Aplikáciu CLIP IN vlasových pásov zvládne každá žena doma a nezaberie to viac ako 5 minut. Jednotlivé pásy sady sa aplikujú na hlavu pomocou klipov (sponiek) pripnutím o Vaše vlasy tak, aby nikto nespoznal, že nasadené vlásky nie sú vaše. Pripevnené vlasy spoľahlivo držia , sú veľmi ľahké a dobre sa s nimi manipuluje. Klipy (sponky) majú pásik proti zošmyknutiu.  Vlasy sú veľmi jemné a pôsobia prirodzene a vďaka svojej jedinečnej štruktúre sa nezamotávajú a nezauzlujú. Ich životnosť závisí od ich starostlivosti. Predlžovanie vlasov Clip In patrí medzi najžiadanejší, najšetrnejší, najbezpečnejší, najlacnejší, najrýchlejší spôsob, ako predĺžiť a zahustiť vlasy. Výhodou Clip-in sady je, že ju nemusíte nosiť vo vlasoch stále, ale len keď potrebujete.

Odporúčame venovať pozornosť sekcií videoukážka (aplikácia CLIP IN príčesky) a ako sa starať o CLIP IN príčesky.

 

Dĺžka vlasov sa pohybuje +/-1 až 2cm a váha sa pohybuje +/-5g.

Set obsahuje 5ks  rôzne širokých pásov:

    1x cca 20 cm široký pás (obsahuje 3 klipy)

    1x cca 15 cm široký pás (obsahuje 2 klipy)

    1x cca 9 cm široký pás (obsahuje 2 klipy)

    2x cca 5 cm široký pás (obsahuje 1 klip)

 

Všetky naše Clip In sady sú vyrábané ručne, majte preto na zreteli, že každá sada je jedinečná a uvedené rozmery sú orientačné v medziach uvádzanej tolerancie.